Mnoho dnešných hazardných hier v kasínach si bralo inšpiráciu práve z histórie. Prvé zmienky siahajú až do letopočtu 2400 pnl. a je všeobecne známe, že gamblerstvo malo svoje zastúpenie medzi všetkými sociálnymi skupinami. Už v časoch ríše rímskej zákonodarcovia prikazovali, aby sa všetky deti naučili ako hrať a ako zaobchádzať s kockami. Francúzsko si v tomto smere pripísala casino sk prvenstvo vo vynáleze hracích kariet v roku 1387 - prvá baličky kariet sa následne začali tlačiť s príchodom Johanna Gutenberga v roku 1550. Napoleon sa venoval hre zvanej vingt-et-un, ktorá je dnes známa ako blackjack či oko.

Firma Interier Tatry, spoločnosť s ručením obmedzeným, Poprad sa etablovala na slovenskom trhu v novembri 1993, kedy sa predstavila na poli v tom čase revolučnom – v oblasti ponuky modulárnej dlážkovej krytiny – tzv. „ kobercových štvorcov“. Z tejto charakteristiky je jasné, že firma je zameraná na interiéry, návrhy interiérov, dodávky hlavne podlahových krytín, ich montáž , údržbu a poradenstvo so zameraním na verejné budovy a rôzne komerčné priestory. Právom nám patrí prívlastok

„ inovatívna firma“, pretože sme priekopníkmi v zavádzaní moderných výrobkov na slovenský trh s podlahovými krytinami , dopĺňame svoj sortiment o stále novšie a zaujímavé produkty a vypracovali sme sa na jednu z popredných pozícií v dodávke a montáži povlakových krytín na území Slovenskej republiky.

Našim hlavným cieľom je spokojnosť zákazníka a neexistuje žiadny projekt, veľký či malý, ktorému by sme nevenovali rovnakú pozornosť až po posledný detail. V rámci nami ponúkaných materiálov sa postaráme o podlahu klienta už od vstupu do budovy až po jeho permanentnú údržbu a vyriešime každý detail, či ide o logo firmy zabudované do podlahoviny, soklovanie, schodiskové lištovanie,...

Spoločnosť Interier Tatry, spol. s r.o. ,Poprad už druhé desaťročie rozširuje svoj sortiment o stále nové a zaujímavé produkty a v súčasnej dobe naše produktové portfólio zahŕňa:

 • objektové koberce v pásoch
 • modulárne dlážkové krytiny – kobercové štvorce
 • špeciálny program vytvorenia vlastného individuálneho vzoru pre hotely, administratívne budovy ap.
 • FLOTEX
 • homogénne a protišmykové PVC
 • objektové dizajnové PVC
 • kaučuk
 • marmoleum - prírodné linoleum
 • športové povrchy pre exteriér a interiér
 • vstupné čistiace zóny
 • podlahové krytiny pre zdravotníctvo
 • podlahové krytiny pre školy
 • čistiace a ošetrovacie prostriedky pre všetky typy podlahových krytín
 • doplnkový sortiment ( soklové lišty, schodiskové hrany, lepidlá , lepiace pásky, ...)Základnými kameňmi prístupu ku zákazníkovi, na ktorých stojí a rozvíja sa naša firma sú: najvyššia kvalita ponúkaných druhov – záruka – odborná montáž – servis – poradenstvo
Spolupracujeme s projekčnými a architektonickými ateliérmi, ako aj so stavebnými firmami po celom Slovensku, a aj vďaka tejto spolupráci dokážeme zosúladiť požiadavky a predstavy investora s úspešnou, kvalitnou a rýchlou realizáciou. Špecifikom, ktorým sa odlišujeme od firiem s podobným zameraním, je náš osobný prístup a individuálne poradenstvo klientovi šité na mieru.
Banky, poisťovne, letiská, hotely, administratívne budovy známych svetových a slovenských spoločností,.... , ale aj zdravotnícke zariadenia, ambulancie, školy, domovy sociálnych služieb,... a rezidenčné sídla, súkromné domy, byty, .... tam všade nájdete našich spokojných zákazníkov, ktorí sa k nám radi vracajú, keď potrebujú doplniť svoj interiér o nové podlahové krytiny alebo exteriér o umelé trávniky na šport, či relax.

Vo firme Interier Tatry, spoločnosť s ručením obmedzeným, Poprad je kvalitný výsledok tradíciou.


E-SHOP