Mnoho dnešných hazardných hier v kasínach si bralo inšpiráciu práve z histórie. Prvé zmienky siahajú až do letopočtu 2400 pnl. a je všeobecne známe, že gamblerstvo malo svoje zastúpenie medzi všetkými sociálnymi skupinami. Už v časoch ríše rímskej zákonodarcovia prikazovali, aby sa všetky deti naučili ako hrať a ako zaobchádzať s kockami. Francúzsko si v tomto smere pripísala casino sk prvenstvo vo vynáleze hracích kariet v roku 1387 - prvá baličky kariet sa následne začali tlačiť s príchodom Johanna Gutenberga v roku 1550. Napoleon sa venoval hre zvanej vingt-et-un, ktorá je dnes známa ako blackjack či oko.
Korčuliarska guma
 
Korčuliarska guma sa vyrába z technickej gumy . Gumová zmes sa vyrába z butadiénového a izoprénového kaučuku . Táto guma má mimoriadne vlastnosti a je vhodná pre vybavenie zimných štadiónov / šatne, chodby / a ostatné plochy, kde sa pohybujú hráči na korčuliach. Je možná jazda vysokozdvižnými vozíkmi ako aj strojmi na úpravu ľadu . Je ľahko čistiteľná a nezanecháva ryhy po korčuliach.

Rozmer :     500 x 500 x 10 mm
Farba :        čierna, modrá, hnedá, červená, zelená a šedá
Hmotnosť : 3,7 kg/kus
Je možnosť výroby aj iných atypických farieb za príplatok 10 % k cene.
 
Pokládka korčuliarskej gumy :
-        guma je vyvinutá s presným zámkovým uzáverom / Puzzle / , takže výmenu prípadne poškodených štvorcov je možné vykonať aj svojpomocne .
-        tento zámok umožňuje aj mikrodilatáciu väčších plôch .
-        jednotlivé farby je možné aj kombinovať a vytvárať rôzne obrazce .
-        je možné do tejto podlahoviny vyrezať aj rôzne logá , cena loga je individuálna podľa obtiažnosti loga .
-        systém má vyvinutý aj nábehové lišty na ukončenie .
 
 
Na výrobok je vydaný certifikát SK- Vyhlásenie zhody v súlade s ustanoveniami smernice Rady 89/106/EHS .

 


E-SHOP