Mnoho dnešných hazardných hier v kasínach si bralo inšpiráciu práve z histórie. Prvé zmienky siahajú až do letopočtu 2400 pnl. a je všeobecne známe, že gamblerstvo malo svoje zastúpenie medzi všetkými sociálnymi skupinami. Už v časoch ríše rímskej zákonodarcovia prikazovali, aby sa všetky deti naučili ako hrať a ako zaobchádzať s kockami. Francúzsko si v tomto smere pripísala casino sk prvenstvo vo vynáleze hracích kariet v roku 1387 - prvá baličky kariet sa následne začali tlačiť s príchodom Johanna Gutenberga v roku 1550. Napoleon sa venoval hre zvanej vingt-et-un, ktorá je dnes známa ako blackjack či oko.

Coral Brush Activ
Kombinácia troch druhov vlákien. Špeciálne vlákna vyvinuté pre max. zachytenie nečistôt. Kombinácia dvoch vlákien: tenké pre vysokú absorpciu a hrubé pre zoškrabávanie nečistôt.
+Technické parametre

Coral Classic
Kombinácia dvoch druhov vlákien + podkladová vrstva. Kombinovaná absorpcia: tenké vlákna pre vysokú absorpciu a priehľadné hrubé vlákna pre aktívne odstraňovanie nečistôt.
+Technické parametre

Coral Duo
Kombinácia 5 druhov vlákien. Veľmi silné vlákna stierajúce nečistoty z obuvi.
+Technické parametre

Coral Luxe
Kombinácia dvoch druhov vlákien + výstuž: vinyl a latex. Unikátna kombinácia stočených vlákien z polyesteru a nylonu dodávajúcich výrobku luxusný vzhľad. Špeciálny postup výroby zaručuje dlhú životnosť výrobku.
+Technické parametre

Coral Grip
Kombinácia dvoch farieb zrnitého vinylu.Možnosť výroby s alebo bez vinylovej výstuže. Vinylová vrchná vrstva pre extrémne zadržiavanie nečistôt. Zrnitý povrch zabraňuje pošmyknutiu, vhodný pre podlahy s bezpečnostnými požiadavkami.
+Technické parametre
 


E-SHOP